Banner

Kalendář akcí

« zpět

Charitativní projekt Podpora dětských obětí dopravních nehod

31.05.2011

Charitativní projekt Podpora dětských obětí dopravních nehod

Projekt Nadačního fondu manželů Livie a Václava Klausových a společnosti Lukoil

Společnost LUKOIL, jedna z předních mezinárodních ropných společností, se svou činností - prodej pohonných hmot a provozování čerpacích stanic - přímo podílí na rozvoji automobilismu. Z tohoto důvodu se rozhodla významnou část svých CRS aktivit směřovat na podporu dětí, jejichž život byl trendem nárůstu automobilové dopravy tragicky a natrvalo zasažen a změněn. Proto oslovila Nadační fond manželů Livie a Václava Klausových a společně vytvořili projekt, jehož cílem je podpora dětí, které v důsledku dopravní nehody přišly o jednoho nebo oba rodiče.

Sirotkům a polosirotkům, kteří v důsledku dopravní nehody a úmrtí rodiče či rodičů spadají do kategorie sociálně slabých či dětem, kteří jsou díky nehodě vážně zranění či doživotně postižení, chceme pomoci především finančním příspěvkem na jejich vzdělání. Děti trvale postižené v důsledku dopravní nehody by měly mít příležitost získat podporu na vzdělání, případně na aktivity směřující k jejich opětovné integraci do běžného života.

Chceme Vás touto cestou požádat o pomoc. Díky Vám by se nám mohlo podařit oslovit co nejvíce dětí, které naši pomoc potřebují a využijí. Prosíme Vás, zda je možné jim předat kontakt na Nadační fond manželů Livie a Václava Klausových či kontakt na společnost LUKOIL. Zájemcům pak vysvětlíme, jak o příspěvek zažádat.

Podrobnější informace se dozvíte na webových stránkách

www.nadacnifondklausovych.cz nebo na www.lukoil.cz/charita

Kontaktní osoba pro žádost o příspěvek:

Mgr. Hana Benedová, benedova@nadacnifondklausovych.cz, tel.: 224 372 196

Copyright © 2009, KPSS

Magistrát města Brna | Dominikánské náměstí 1 | 601 67 Brno | kontakt | socialnipece.brno.cz