Banner

Kalendář akcí

« zpět

Konference Perspektivy práce s delikventní mládeží

25.05.2011

Ratolest Brno, o.s. - probační program Změnit směr vás zve na konferenci Perspektivy práce s delikventní mládeží 25. - 26. května 2011 v Sídle veřejného ochránce práv, konané pod záštitou ministra spravedlnosti JUDr. Jiřího Pospíšila, hejtmana Jihomoravského kraje Mgr. Michala Haška, primátora statutárního města Brna Bc. Romana Onderky, MBA a veřejného ochránce práv JUDr. Pavla Varvařovského.

Tématem konference je delikvence mládeže a možné perspektivy intervence u této cílové skupiny. V rámci konference se chceme soustředit na téma práce s delikventy optikou psychologie a sociální práce. Současně chceme dát prostor prezentaci koncepčních přístupů práce. Vzhledem k závažnosti tématu se zaměříme na hledání možností prevence či případné resocializace osob z cílové skupiny.

Přihlášky na konferenci a průvodní workshopy a veškeré podrobné informace naleznete na www.ratolest.cz v sekci Konference Perspektivy 2011. Dotazy a přihlášky zasílejte na adresu konference@ratolest.cz.

Konferenci pořádá Ratolest Brno, o.s. ve spolupráci s katedrou Psychologie a katedrou Sociální politiky a sociální práce Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity. Partnerem konference je odborný časopis Sociální služby.

Oficiální pozvánka ke stažení ZDE.

Copyright © 2009, KPSS

Magistrát města Brna | Dominikánské náměstí 1 | 601 67 Brno | kontakt | socialnipece.brno.cz