Banner

Kalendář akcí

« zpět

Výstup na Špilberk při příležitosti světového dne Parkinsonovy nemoci

14.04.2012

Na počest Světového dne Parkinsonovy nemoci (11.4.) organizuje SPOLEČNOST PARKINSON,o.s., jejíž jsme jedním z dvaceti regionálních klubů, již 5. výstup parkinsoniků a jejich přátel na horu Říp.

Ne všichni parkinsonici mohou vyjít na horu Říp, pro mnohé nemocné  z Brna a okolí  bude velkou  událostí stanout na svém nejbližším vrcholu na - Špilberku.  Zejména pro ty, kteří tam po vlastních nohou nemohou dojít, se může stát pohled na naše krásné Brno nezapomenutelným zážitkem. S účastníky na Řípu a jinde se pomocí techniky propojíme a pozdravíme navzájem.

Myšlenka rozšířit akci Říp o výstupy na lokální vrcholy v dalších regionech zejména na Moravě, ale také na Slovensku a v Polsku se setkala s velkou radostí členů.

Rádi bychom přivítali i osobnosti Brna, které by nám svojí účastí projevili velkou čest a hlavně podporu našeho snažení.

Cílem setkání je poukázat na nemocné Parkinsonovou nemocí, kteří dosud nejsou veřejností příliš vnímány. Přes své každodenní obtíže s nemocí se snaží žít plnohodnotný život v radosti.

Více o nás na adrese : www.parkinson-brno.cz

Za členy PARKINSON KLUBU BRNO

Mgr. Eva Vernerová,

předsedkyně PKB

POZVÁNKA NA AKCI KE STAŽENÍ ZDE.

Copyright © 2009, KPSS

Magistrát města Brna | Dominikánské náměstí 1 | 601 67 Brno | kontakt | socialnipece.brno.cz