Banner

Kalendář akcí

« zpět

Pracovník v sociálních službách - osobní asistent, SLEZSKÁ DIAKONIE, středisko ELIADA Brno

08.10.2012

SLEZSKÁ DIAKONIE, středisko ELIADA Brno hledá novou kolegyni nebo nového kolegu na pozici

Pracovník v sociálních službách  - osobní asistent pro děti s tělesným,  mentálním a kombinovaným postižením a jejich rodiny

Požadavky:

Osobnostní předpoklady pro práci s dětmi se zdravotním postižením. Dobré komunikační dovednosti, sociální cítění, schopnost empatie,  zodpovědnost,  samostatnost a flexibilita.

Vzdělání dle zákona 108/2006 Sb: úplné středoškolské/vyšší, odborné/bakalářské vzdělání sociálního zaměření nebo úplné  středoškolské vzdělání libovolného zaměření a akreditovaný kurz Pracovníka v  sociálních  službách.

Uživatelská úroveň práce s PC (zejm. Word, Excel, Internet).

- Dobrý zdravotní stav.

- Praxe v oboru vítána.

Popis pozice:

Činností osobního asistenta je přímá péče o dítě se zdravotním postižením ve věku 0 - 18 let v přirozeném prostředí klientů (v domácnosti apod.). Asistent pomáhá dítěti v oblasti sebeobsluhy, stravování, osobní  hygieny,  k rozvoji komunikačních a jiných sociálních dovedností, doprovází dítě  do školy, na volnočasové aktivity, formou her a aktivizačních činností vyplňuje jeho volný čas. Pracovník vede dokumentaci o činnosti s klienty.

Nabízíme práci na Dohodu o provedení práce (DPP).

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 7. 10. 2012 na  emailovou adresu: vedoucieliady@eliada.cz. Dle životopisu a motivačního dopisu budou vybráni uchazeči, kteří budou následně pozváni na osobní pohovor do střediska ELIADA Brno.

Copyright © 2009, KPSS

Magistrát města Brna | Dominikánské náměstí 1 | 601 67 Brno | kontakt | socialnipece.brno.cz