Banner

Kalendář akcí

« zpět

Závěrečná konference projektu Podpora neformálních pečovatelů

10.11.2015

Fond dalšího vzdělávání, příspěvková organizace Ministerstva práce a sociálních věcí, si Vás dovoluje pozvat na závěrečnou konferenci evropského projektu „Podpora neformálních pečovatelů“, nad kterou převzal záštitu Prof. PhDr. Martin Potůček, CSc., MSc.

Celodenní konference proběhne 10. listopadu 2015 v prostorách Autoklubu České republiky na adrese Opletalova 29, Praha 1.


Na konferenci budou představeny hlavní výstupy projektu, jejichž cílem je zmapovat a identifikovat současnou situaci pečujících osob a následně navrhnout takové nástroje sociální politiky, jež povedou ke komplexní a systematické podpoře směřující ke zlepšení kvality života pečujících osob. Na konferenci budou zároveň předneseny zkušenosti expertů na problematiku neformálních pečovatelů ze zahraničí.


Konference je určena zejména odborné veřejnosti, ale i všem dalším osobám z řad široké veřejnosti, kterých se téma dotýká. Účast na konferenci je bezplatná.


Bude nám potěšením, pokud se rozhodnete konference zúčastnit. Bližší informace Vám budou včas zaslány. Již nyní se však můžete na konferenci přihlásit přes internetový odkaz níže:

http://goo.gl/forms/aFJbDrkzhw


V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na:


Zuzana Šulcová
Administrativní asistentka
Odbor systémových projektů


Fond dalšího vzdělávání

Na Maninách 876/7

170 00 Praha 7
E: zuzana.sulcova@fdv.mpsv.cz

M: +420 778 714 916

W: http://fdv.mpsv.cz

Copyright © 2009, KPSS

Magistrát města Brna | Dominikánské náměstí 1 | 601 67 Brno | kontakt | socialnipece.brno.cz